Cukiernia Cukiernia - torty, lody, ciasta
Cukiernia Olanda - informacje o nas
Oferta cukiernia Olanda
Galeria produktów cukierni Olanda
Cukiernia Olanda - kontakt, telefon, e-mail
 
     
 
Polecane produkty Cukierni Olanda

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie unikalnych receptur, łączących tradycyjne wypieki z nowoczesnością ich wytwarzania. Proponujemy Państwu szeroki asortyment wyrobów cukierniczych oraz lodów produkowanych metodą tradycyjną.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo począwszy od A (anyżki), a skończywszy na Z (zawijaniec drożdżowy z makiem), wszelkiego rodzaju ciasta, ciastka, ciasteczka, rolady oraz torty. Jesteśmy w stanie spełnić każdą słodką zachciankę naszych klientów.

Naszą chlubą są lody produkowane metodą tradycyjną, które znane są już kilku pokoleniom wiernych klientów. Oferujemy około 30 smaków lodów, od waniliowych i truskawkowych, po coroczne nowości smakowe (np. oreo, słony karmel). Lody dostępne są w postaci porcjowanych gałek, firmowych deserów lodowych z bitą śmietaną i owocami oraz wielosmakowych bloków lodowych.

Nasze wyroby oferowane są indywidualnym klientom, ale również kierowane dla firm i przedsiębiorstw. Polecamy ciekawą propozycję smacznych ciasteczek bankietowych oraz tortów firmowych. Wyroby dostarczamy również na wesela, urodziny, komunie i inne imprezy okolicznościowe. Naszym atutem są niepowtarzalne torty na różne okazje. Proponujemy torty z kremem, lekkie torty z bitą śmietaną i owocami oraz torty lodowe.

Nasze produkty mogą Państwo znaleźć w cukierni w Strumieniu, gdzie oprócz sklepu zapraszamy do małej kawiarenki. W miłej i intymnej atmosferze zasmakują Państwo naszych specjałów na miejscu, przy akompaniamencie szerokiego wachlarza doskonałych kaw i herbat.

Umiejętne łączenie tradycji z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi sprawia, że jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Największą nagrodą dla nas jest zadowolenie naszych klientów i ich satysfakcja.

Cukiernia, lody, torty, ciasta na każdą okazję

Cukiernia